Eyeliner Kontür

Eyeliner Kontür

Eyeliner Kontür Nedir?

Eyeliner kontür, size her daim güzel ve anlamlı gözler kazandırmak için geliştirilmiş bir yöntemdir. Göz kapağına ve göz altına uygulanan kalıcı makyaj tarzı bu uygulama, her zaman bakımlı görünmenize yardımcı olur ve gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır.

Eyeliner kontür uygulaması, iki farklı yere uygulanmaktadır. Dipliner olarak, alt ve üst kirpiklerin dibindeki hatta yerleştirilen doğal görünümlü çizgiler, yapılan ilk uygulamadır. Bu çizgiler sayesinde hem gözlerinizin rengi ve şekli ortaya çıkacaktır, hem de kirpikleriniz çok daha dolgun ve belirgin görünecektir. Küçük gözleri daha büyük göstermek, kirpikleri dökülen kişilerde bu eksilmeleri daha az göstermek için bu yöntem idealdir.
Eyeliner kontür uygulaması ise, makyajı bir adım daha öne çıkarmaktadır. Göz kapağındaki kirpiklerin kök hattına yerleştirilen çizgi; makyajın tamamlayıcısı görevini görmektedir. Bu uygulama yapılırken, hem kişinin yüz hatları ve göz yapısı, hem de arzu ettiği makyaj tarzı göz önüne alınmaktadır. Bu uygulama, her daim eyeliner etkisi isteyenler için birebirdir.
Pek çok kişi, makyajının çıkabileceği durumlarda suya karşı dayanıklı ürünler kullanmaktadır. Spor yaparken, veya denizde ya da havuzda yüzerken makyaj yapmak pek de yerinde olmadığında, bu ürünler devreye girmektedir. Ancak ideal sonucu elde etmek için, eyeliner kontürü çok daha etkilidir. Makyaj yapmak istemediğiniz günlerde, geç kaldığınız sabahlarda, uykudan yeni kalktığınızda… Kısacası her zaman güzel gözlere sahip olmak için ve bakımlı görünmek için bu uygulamaya şans verebilirsiniz!

Eyeliner Kontür Uygulamasının Detayları

Pırlanta Güzellik, makyajdaki uzmanlığını eyeliner kontür konusunda da gösteriyor. Ancak uzmanlarımız, bunun minimize edilmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Eyeliner kontür için gereken süre, istenilen modele bağlı olarak 1 ila 2 saattir. İşlemin gerçekleşmesinden 20 gün sonra, rötuş yapılmaktadır.

Eyeliner kontür, yaratılan modele ve kişinin yüz özelliklerine göre 2 ila 3 yıl boyunca dayanabilmektedir. Bu sayede istediğiniz her yerde güzelliğinizi daha da ortaya çıkarmış olacaksınız.
Makyaj yapmak için günde ortalama kaç dakika harcıyorsunuz? Ten makyajı, highlight – kontür, allık, far… Bunları yapıp tatmin edici sonuçlar almak pek çok kadın için kolay. Peki ya eyeliner? İşte orada iş biraz çetrefilleniyor. İki tarafı eşit uzunlukta tutmaya çalışmak, kalınlıklarını eşitlemek, kuyruklarını benzer şekle getirmek derken dakikalar geçiyor. Her ne kadar el yatkınlığı bu sorunu zamanla ortadan kaldırsa da, her şart altında aynı sonucu elde etmek güç olabiliyor. Bu gibi durumlar için çözüm önerimiz, eyeliner kontür!